hej, w mojej głowie od dłuższego czasu kłębi się pomysł wyprawy autostopem po Europie

nie prędko by mi się to udało, że względu na szkołę, ale myślę że w przyszłym roku jakiś czas by się na to znalazł
Przed tym chcę poznać autostopowicza z doświadczeniem, bo wiadomo - lepiej mieć kompana i dużo wcześniej przed wyruszeniem się z nim dobrze poznać
