Drogie Autostopowiczki i Autostopowicze, wybieramy sie w 5 osob ekipa ze Szczecina stopem do Barcelony. Niemcy chcemy pominac i przebic sie przez nie w jedna dobe a potem rozplynac sie na dluzej we Francji. Rozpoczynamy od Strasburga, pozniej Gronoble, Burgundia, Prowansja a na koniec przez Andore do punktu docelowego. Wieksze miasta traktujemy jako dalszych znajomych a francuska wies jako najblizszego przyjaciela. Nocowanie w namiotach i na couchsurfingu. Ekipa do rany przyloz - trzech chlopakow i dwie dziewczyny. Z tego wzgledu najchetniej przygarnelibysmy jakas wspaniala damska osobowosc. Wyprawa od 1 do 14 sierpnia. Piszcie bratnie dusze!
Szkoda, że tak daleko jest start ja jestem z drugiego końca Polski, z podkarpacia Po ile macie lat? Jesteście ekipą zebraną w internecie, czy znacie się dobrze?