• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Online jest 1 użytkownik :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Autostopem do Wenecji

Moderator: Monia

autor: Hillarion » 26 czerwca 2016, 16:29

Hej, witajcie!

Szukam kompanki do wspólnej podróży do Wenecji pod koniec sierpnia lub na początku września. Dowolny przedział wiekowy. Może być to doświadczony autostopowiczka lub osoba kompletnie "zielona"! Wyprawa planowana już od jakiegoś czasu. Małym nakładem środków, jeszcze przed rozpoczęciem studiów, chciałbym spełnić jedno z marzeń. Autostopowiczem jestem niedoświadczonym jednak jestem zorganizowany, zdeterminowany i komunikatywny co na pewno bardzo pomoże w podróży!

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o jak najszybszy kontakt! :D
Hillarion
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 26 czerwca 2016, 16:00

autor: Weronika » 26 czerwca 2016, 19:39

Hej ;) Jestem chetna na taką podróżm w prawdzie "zielona" w tej sprawie, ale żądna podróży i wyzwań ;) Na jaki termin planujesz wyjazd?
Weronika
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 czerwca 2016, 19:37

autor: Hillarion » 27 czerwca 2016, 09:39

Te dwie rzeczy są najważniejsze :D Tak jak pisałem w poście wyżej wyjazd planuję na początek września albo końcówkę sierpnia, wszystko zależy od tego jak długo będe musiał pracować (na taki wyjazd pare groszy się przyda!). Wydaje mi się że przy tych terminach maksymalnie do połowy września bylibyśmy tam i z powrotem ;)
Hillarion
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 26 czerwca 2016, 16:00


Wróć do Szukam kompana/-ki

cron