• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 2 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Szukam Kompana/Kompanki

Moderator: Monia

autor: Kluseczka » 16 marca 2016, 23:23

Cześć!:)

Ostatnio bardzo dużo rozmyślałam nad swoim życiem i stwierdziłam że znacznie większą część przepracowuję i cała młodość ucieka mi przez palce.Mam już parę wycieczek autostopowych,ale niestety szara codzienność i nuda mnie tak ogarnęły że zapomniałam o szaleństwie.Naszczęście przyszedł czas żeby to naprawić;)Szukam pozytywnej osoby najlepiej z województwa Kujawsko-Pomorskiego,ja jestem z Torunia,do wspólnych podróży gdzie nas wiatr poniesie.Proponuję wcześniej spotkać się,pogadać;)
Kluseczka
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 marca 2016, 23:18

autor: zdobywca » 17 marca 2016, 15:49

Codzienna rzeczywistość potrafi nas nieźle przytłaczać. Nie ma nic lepszego niż ucieczka na stopa z namiotem i śpiworem. Mam nadzieję, że znajdziesz czas na stopa w gąszczu pracy! Powodzenia!
zdobywca
Stały bywalec
 
Posty: 195
Rejestracja: 23 lutego 2016, 00:42

autor: Kasia_Gda » 08 kwietnia 2016, 08:15

Hej!

Co prawda nie jestem z Kujawsko-Pomorskiego ale Gdańsk chyba nie jest tak daleko. Myślę o mim pierwszym wyjeździe autostopowym w te wakacje, ale moim znajomi raczej nie są chętni na tego typu wyjazdy. Ja za to marzę o namiocie, słońcu, winie, trasie i PRZYGODZIE!
Kasia_Gda
Random
 
Posty: 4
Rejestracja: 08 kwietnia 2016, 08:12

autor: Kasia_Gda » 08 kwietnia 2016, 08:19

oczywiście uważam, że fajnie byłoby się spotkać, pogadać bo w końcu jakaś mała więź porozumienia na takih wakacjach jest istotna.
Co do kierunku jestem otwarta na wszystko, ale myślałam o Bałkanach.

Pozdrawiam, Kasia :)
Kasia_Gda
Random
 
Posty: 4
Rejestracja: 08 kwietnia 2016, 08:12

autor: ssentymentall » 14 kwietnia 2016, 14:59

Hej,
I jak masz juz kompana?
Wstepnie na lipiec mam kompanke, ale nigdy nie wiadomo jak bedzie, ale mozna pomyslec rowniez o stopie w sierpniu-wrzesniu

Pozdrawia, mieszkam w Toruniu
ssentymentall
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwietnia 2016, 14:57


Wróć do Szukam kompana/-ki

cron