• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 4 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 4 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Poczuć ,że żyję !:)

Moderator: Monia

autor: Mczelu » 30 lipca 2015, 18:19

Cześć ! Poszukuje kompana/kompanki na wyjazd we wrześniu.
Gdzie ? Mam parę wersji (realizacja zależy od znalezienia ,podobnego wariata jak ja :) ) :
1. Litwa, Łotwa, Estonia (ewentualnie Białoruś )
2.Mołdawia
3.Lekka egzotyka : Gruzja ,Armenia, Kirgistan ( ale jeśli masz inne pomysły , z chęcią się nad nimi zastanowię :D )
Czym ? Kompletnie, wszystko mi jedno w autostopowaniu mam dość nikłe doświadczenie ( jeden wyścig Auto Stop Race w tym roku ,krótkie wypady po kraju ) , może być pociąg , samolot , samochód - wszystko zależy od finansów , ewentualnego partnera/partnerki.
Spanie? I znów otwarta na wszelakiego rodzaju pomysły. Nie straszny i nie obcy mi namiot ,dworce , stacje paliwowe , paki tirów itd. Mogą być hostele CS.

Coś o mnie : 22 lata , studentka jednej z krakowskich uczelni. Zawodowo ratownik WOPRu. Zagorzała fanka wszelakiej maści sportów ( pływanie , siłownia , fitness, rowery). Zakochana w motocyklach. Wierna fanka książek współczesnych, polskich autorów fantasy. Niepoprawna marzycielka, lubiąca zachody słońca , wysiłek i zapalczywie szukająca przygód, po prostu lubię czuć że żyję :)

Kogo szukam ?
Partnera lub Partnerki. Osoby sympatycznej ,otwartej, spontanicznej , wesołej, otwartej i tolerancyjnej. Mającej wspólne zainteresowania ( nie ukrywam ,że lubię długie rozmowy i nie chce ,żeby ani dla mnie ani dla Ciebie ta podróż była męczarnią :) )

Termin dość odległy więc można dogadać wszystkie szczegóły :)
Mczelu
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 lipca 2015, 17:40

autor: Canalette » 04 sierpnia 2015, 15:36

3. Gruzja, Armenia, Kirgistan, chętnie, jeśli tylko dasz znaka.
M.
Awatar użytkownika
Canalette
Random
 
Posty: 18
Rejestracja: 24 lipca 2015, 14:10
Lokalizacja: Lublin

autor: Przemowwa » 31 sierpnia 2015, 22:28

Jeśli propozycja aktualna daj znać, właśnie szukam kompanki na wrzesień i czuję że jesteś bratnią duszą :)
Przemek
Przemowwa
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 31 sierpnia 2015, 22:25


Wróć do Szukam kompana/-ki

cron