• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 4 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 4 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Szukam kompana/ki - stopem po Europie - sierpień

Moderator: Monia

autor: pawka » 01 lipca 2015, 15:34

Cześć wszystkim!

Na początku sierpnia wybieram się na podróż po Europie Zachodniej i szukam towarzysza/szki podróży :))) Mam 24 lata i w połowie września zaczynam studia na Uniwersytecie w Walencji i chciałbym spędzić ten ponad miesiąc na eksploracji Europy. Wstępny plan mam jakie miejsca i kraje chcę odwiedzić, ale jak to w stopie bywa plany często się zmieniają :)

Założyłem sobie jednak pewne ramy: Czechy, Niemcy, Szwajcaria, Włochy, Hiszpania. Chciałbym jednak uniknąć pośpiechu i kurczowo trzymania się wyznaczonych miejsc :D jeżeli masz inne priorytety, możemy to przedyskutować! Bardzo zależy mi na trekingu w Szwajcarii (poziom amatorski :D) oraz zwiedzenie jak najwięcej miejsc we Włoszech (jeżeli starczy czasu to może uda się dotrzeć aż do Sycylii). Całą podróż chcę zakończyć w okolicach 10 września w Walencji.

Nie chcę też kurczowo trzymać się stopa, jeżeli będzie bardziej "opłacało się" jechać pociągiem, też nie mam nic przeciwko. Noclegi: couchsurfing, hostele, namiot.
Jeżeli nie na całej trasie to może na jej części zechciałby ktoś mi potowarzyszyć? Jeżeli tak, to dajcie znać! :)

Pozdrawiam,
Paweł
pawka
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 lipca 2015, 15:21

autor: stiven137 » 11 lipca 2015, 10:58

siemka pawel sluchaj ja mam w planach wlasnie sobie zrobic eurotripa po europie ale moge dopiero 10/11 sierpnia chcialbym sie z toba wybrac bo samemu jakos tak dziwnie ja moim celem jest szwajcaria a potem mi to obojetnie jestem dobry z mapy znam sie na tym prosze odpowiedz moje namiary 530155545 dzieki
stiven137
Random
 
Posty: 3
Rejestracja: 11 lipca 2015, 10:05

autor: pawka » 17 lipca 2015, 09:21

cześć stiven,
zgadałem się już z Michałem z grupy z fb że ruszamy na początku sierpnia i jesteśmy umówieni na 2-3 sierpień w Berlinie. Jeżeli dasz radę i chcesz do nas dołączyć to dawaj śmiało ;)
pawka
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 lipca 2015, 15:21


Wróć do Szukam kompana/-ki

cron