Szukam kompana na jakąś fajną podróż. Końcem czerwca mam 5 albo 7 dni urlopu, i chcę to wykorzystać maksymalnie. Niskobudżetowo oczywiście
Nie rozpisuje się bardziej, bo najlepiej wszystko dogadać w bezpośredniej rozmowie a jeszcze lepiej przy bro
Czekam na kontakt.
Pozdro, Bartek.