• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 7 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 7 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Kraków/Kompana na stopa koniec czerwca

Moderator: Monia

autor: wilku » 15 kwietnia 2015, 15:57

SIEMSON

Szukam kompana na jakąś fajną podróż. Końcem czerwca mam 5 albo 7 dni urlopu, i chcę to wykorzystać maksymalnie. Niskobudżetowo oczywiście :)
Nie rozpisuje się bardziej, bo najlepiej wszystko dogadać w bezpośredniej rozmowie a jeszcze lepiej przy bro :D
Czekam na kontakt.
Pozdro, Bartek.
wilku
Random
 
Posty: 3
Rejestracja: 19 czerwca 2014, 10:12

Wróć do Szukam kompana/-ki