• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 9 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 9 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Heide Park Niemcy 17-21 maja - jedna osoba! (lub dwie)

Moderator: Monia

autor: mlociu » 14 kwietnia 2015, 22:08

Pilnie poszukiwana jedna osoba (ewentualnie dwie) lubiące ekstremalne wrażenia w wieku najlepiej około 20 - 30 lat na wyjazd do Heide Parku (Niemcy) w terminie 17 - 21 maja.

http://www.heide-park.de/en/heide-park/

Była nas czwórka, jednak jedna osoba odpadła, także aktualnie jest nas trójka zadeklarowanych osób i potrzebna czwarta, żeby zmniejszyć koszty, a i żeby było weselej ;]
Jedziemy samochodem, ja mam 25 lat, moja siostra, z którą jadę 22 i tyle samo jej kumpela.

Koszty to około 500-600 zł
Więcej informacji najlepiej na maila albo fejsa:
mlociuu@o2.pl
https://www.facebook.com/mlociuu
mlociu
Random
 
Posty: 6
Rejestracja: 07 sierpnia 2014, 13:47

Wróć do Szukam kompana/-ki