Pilnie poszukiwana jedna osoba (ewentualnie dwie) lubiące ekstremalne wrażenia w wieku najlepiej około 20 - 30 lat na wyjazd do Heide Parku (Niemcy) w terminie 17 - 21 maja.
http://www.heide-park.de/en/heide-park/
Była nas czwórka, jednak jedna osoba odpadła, także aktualnie jest nas trójka zadeklarowanych osób i potrzebna czwarta, żeby zmniejszyć koszty, a i żeby było weselej ;]
Jedziemy samochodem, ja mam 25 lat, moja siostra, z którą jadę 22 i tyle samo jej kumpela.
Koszty to około 500-600 zł
Więcej informacji najlepiej na maila albo fejsa:
mlociuu@o2.pl
https://www.facebook.com/mlociuu