• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 8 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 8 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

1-12 czerwiec, dokad? Dogadamy sie:-)

Moderator: Monia

autor: piotr25 » 06 marca 2015, 23:14

Czesc

Ktos chetny na wyjazd w tym czasie?
piotr25
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 06 marca 2015, 23:02

autor: asia » 05 kwietnia 2015, 13:00

Gdziekolwiek? :)
asia
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwietnia 2015, 12:40

autor: mlociu » 14 kwietnia 2015, 21:58

A nie chcesz jechać do Heide Parku w terminie 17-22 maja?
Szukam jednej osoby, aby była nas czwórka.
mlociu
Random
 
Posty: 6
Rejestracja: 07 sierpnia 2014, 13:47


Wróć do Szukam kompana/-ki