Moderator: Monia
autor: piotr25 » 06 marca 2015, 23:14
Czesc
Ktos chetny na wyjazd w tym czasie?
-
piotr25
- Random
-
- Posty: 2
- Rejestracja: 06 marca 2015, 23:02
autor: asia » 05 kwietnia 2015, 13:00
Gdziekolwiek?

-
asia
- Random
-
- Posty: 1
- Rejestracja: 05 kwietnia 2015, 12:40
autor: mlociu » 14 kwietnia 2015, 21:58
A nie chcesz jechać do Heide Parku w terminie 17-22 maja?
Szukam jednej osoby, aby była nas czwórka.
-
mlociu
- Random
-
- Posty: 6
- Rejestracja: 07 sierpnia 2014, 13:47
Wróć do Szukam kompana/-ki