Francja może szwajcaria
Termin podróży: początek wiosny termicznej na południu europy
Hej! Na początku wiosny planuje WYBRAĆ się na południe francji, ewentualnie szwajcari w celach zarobkowych ( praca na wioskach, głównie przy owocach - warzywach). Poszukuje kompanki żeby samemu nie świrować. Od 8 lat podróżuje, zjechałem Afrykę, Azję i Europę.Jestem człowiekiem spokojnym, wegetarianinem, żyjącym z szacunkiem dla wszystkich istot i cudów tej planety. Szukam kogoś chcącego zarobić fajnie pieniądze,(ja zarabiam na powrót do Azji płd wschodniej, ale mam też sporo podróżniczych pomysłów) ale jednocześnie potrafiącego żyć z naturą i w naturze. Oczywiście doświadczenie we wszelkim vagabundyzmie obowiązkowe, dystans do życia i planów skrajnie wymagany. Od siebie oferuje doświadczenie w wieloletniej podróży. Znajomość roślin jadalnych i leczniczych, pogody. Wsparcie jeśli będzie ciężko, i gotowanie na kamieniach. Rozmowy, ciszę i ewentualnie gre na flecie. Jak czujesz że to czas dla Ciebie żeby się ruszyć, masz nomadyczny zryw i siłe - PISZ > Michał