• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 7 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 7 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Nomadki w podróż

Moderator: Monia

autor: MikaFiks » 22 lutego 2015, 16:18

Francja może szwajcaria

Termin podróży: początek wiosny termicznej na południu europy

Hej! Na początku wiosny planuje WYBRAĆ się na południe francji, ewentualnie szwajcari w celach zarobkowych ( praca na wioskach, głównie przy owocach - warzywach). Poszukuje kompanki żeby samemu nie świrować. Od 8 lat podróżuje, zjechałem Afrykę, Azję i Europę.Jestem człowiekiem spokojnym, wegetarianinem, żyjącym z szacunkiem dla wszystkich istot i cudów tej planety. Szukam kogoś chcącego zarobić fajnie pieniądze,(ja zarabiam na powrót do Azji płd wschodniej, ale mam też sporo podróżniczych pomysłów) ale jednocześnie potrafiącego żyć z naturą i w naturze. Oczywiście doświadczenie we wszelkim vagabundyzmie obowiązkowe, dystans do życia i planów skrajnie wymagany. Od siebie oferuje doświadczenie w wieloletniej podróży. Znajomość roślin jadalnych i leczniczych, pogody. Wsparcie jeśli będzie ciężko, i gotowanie na kamieniach. Rozmowy, ciszę i ewentualnie gre na flecie. Jak czujesz że to czas dla Ciebie żeby się ruszyć, masz nomadyczny zryw i siłe - PISZ > Michał
MikaFiks
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 22 lutego 2015, 16:06

autor: eulalia » 17 marca 2015, 10:25

czesc, jesli jeszcze nie znalazles towarzystwa, napisz. jest spora szansa, ze sie dogadamy.
Awatar użytkownika
eulalia
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 marca 2015, 10:16


Wróć do Szukam kompana/-ki