• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 8 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 8 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

W trase

Moderator: Monia

autor: mariusz-mario85 » 08 lutego 2015, 10:42

Jeżeli jesteś osoba lubiącą podróże i pasjonują ciebie samochody ciężarowe oraz nie należysz do osób małomównych ( plec bez znaczenia) to możesz zabrać się ze mną w trasę po kraju albo za granice w zależności od zlecenia. Wszelakie pytania kierować na emaila
mariusz-mario85
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 08 lutego 2015, 10:40

autor: Aleksandra » 20 marca 2015, 00:39

Witam :) czy post nadal aktualny?
Aleksandra
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 marca 2015, 00:37


Wróć do Szukam kompana/-ki