• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 7 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 7 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

9 - 22 luty, gdziekolwiek :)

Moderator: Monia

autor: MalaRasta » 01 lutego 2015, 14:40

Cześć!
Szukam chętnej osoby (choć nie ukrywam, że z płcią męską czułabym sie bezpieczniej) do podróżowania. Jestem dyspozycyjna od 9 do 22 lutego. Cel i czas podróży do ustalenia, nastawiam się na Polskę, aczkolwiek nie wykluczam dalszych tras.
Serdecznie pozdrawiam i liczę na odzew :D
Awatar użytkownika
MalaRasta
Random
 
Posty: 3
Rejestracja: 01 lutego 2015, 12:07

autor: Incognito » 06 lutego 2015, 22:01

Oferta aktualna? :)
Awatar użytkownika
Incognito
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 lutego 2015, 18:25

autor: MalaRasta » 15 lutego 2015, 20:31

Niestety nie, wlasnie wracam :)
Awatar użytkownika
MalaRasta
Random
 
Posty: 3
Rejestracja: 01 lutego 2015, 12:07


Wróć do Szukam kompana/-ki