Hey, też zbieram się na przejście Camino de Santiago w te wakacje i szukam kompana / ki, najlepiej z doświadczeniem autostopowym. Obstawiam wstępny termin na koniec lipca/ początek sierpnia. Okres raczej krótszy,niż kolega powyżej

Jestem również gotowa polecieć do Hiszpanii/Francji (z racji tanich linii lotniczych) i tam zacząć drogę - wszystko do uzgodnienia.
O sobie powiem tyle: znam podstawy hiszpańskiego,rosyjskiego i db angola, jestem studentką (23 lata, UMK), otwartą na świat i ludzi, nie boję się wyzwań i zarażam pozytywną energią. Jeśli chodzi o trasę, wszystko jest do dogadania. W Holandii (blisko granicy z Belgią) mam znajomych gwarantujących nocleg, ogarnięcie się i wyżywienie za free,więc fajnie byłoby o nią zahaczyć
Wszelkie zainteresowane osoby pisać tu,bądź na fb
https://www.facebook.com/angelika.krawczyk.14 Pozdrawiam, Angela
