• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 8 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 8 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Berlin-Amsterdam-Praga (albo gdzies idziej)

Moderator: Monia

autor: radecki62 » 29 grudnia 2014, 10:43

Jutro - 30.12.14r. z Bytomia wyruszamy ekipka otwartych ludzi w podroz na kilka dni ;) szukam towarzyszki przygody ;) 534605462 - jaRadek ;)
radecki62
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 29 grudnia 2014, 10:37

Wróć do Szukam kompana/-ki