• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 3 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 3 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

USA roadtrip luty 2015

Moderator: Monia

autor: blueberries » 06 grudnia 2014, 20:25

Hej!

Szukam kogoś kto będzie w Stanach lub okolicach w lutym przyszłego roku i miałby ochotę na wspólną podróż gdzieś tam? Myślałam o trasie z tymi punktami (pewnie nie wszystkie się uda spełnić i można je modyfikować):

1.Los Angeles
2.San Fransico
3.Sierra Nevada Yosemite National Park, California
4. Drive through Death valley
5.Las vegas
6. Hoover Dam po drodze do Grand canyon
7.Grand canyon (Arizona)
8. The Wave marble canyon
9. Antelope Canyon (niedaleko od Wave)
10. Zion NP with Zion canyon
11. Monument Valley
12. Arches NP ?
Bryce NP??
Buckskin Gulch, Utah?

Czas to okoły tygodnia, może dwóch. Muszę wkrótce decydować o tym ile będę brać urlopu na ten okres i bookować loty do Stanów, więc wtedy to ustalę. Krótsze odcinki też możliwe.
Transport - stop lub wypożyczenie auta.

W sumie wszystko to dogadania :)


Jeśli chodzi o mnie to stopem jeżdżę już od długich lat, zjeździłam całą Europę, oprócz tego byłam w innych częściach świata - północna Afryka, bliski wschód, Azja, Ameryka Północna. Na tym forum udzielałam się bardzo dawno temu przy jego poprzedniej wersji autostopika i na pierwszym zlocie autostopowym poznałam większość ludzi, którzy te zloty i fora ogarniali.
Jeśli nikogo nie znajdę do towarzystwa - pewnie pojadę sama, ale w kupie zawsze raźniej ;)

Pozdrawiam,
Aga
blueberries
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 grudnia 2014, 20:10

Wróć do Szukam kompana/-ki

cron