Hej, szukam towarzyszki/towarzysza na podróż autostopem do Pragi na Europejsckie Spotkanie Młodych. Jadę na wcześniejszy termin (27.12) na wolontariat. Po spotkaniu jako, że zostaje parę wonych dni nie wykluczam zahaczenia o nasz polskie góry.
Jako, że termin zapisów już minął ogłoszenie dotyczy osób, które już się zapisały ale jeszcze nie wiedzą jak jadą

No chyba, że ktoś jedzie ot tak na Nowy Rok, jak najbardziej też zapraszam do podróży
