• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 7 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 7 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

ESM w Pradze na Nowy Rok

Moderator: Monia

autor: TupTup » 04 grudnia 2014, 00:10

Hej, szukam towarzyszki/towarzysza na podróż autostopem do Pragi na Europejsckie Spotkanie Młodych. Jadę na wcześniejszy termin (27.12) na wolontariat. Po spotkaniu jako, że zostaje parę wonych dni nie wykluczam zahaczenia o nasz polskie góry.
Jako, że termin zapisów już minął ogłoszenie dotyczy osób, które już się zapisały ale jeszcze nie wiedzą jak jadą :) No chyba, że ktoś jedzie ot tak na Nowy Rok, jak najbardziej też zapraszam do podróży :)
TupTup
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2014, 20:31

Wróć do Szukam kompana/-ki