• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 9 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 9 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Włochy w styczniu

Moderator: Monia

autor: Wiola Jakubów » 04 listopada 2014, 14:19

Cześć. Szukam towarzyszki na kilkudniowy wyjazd do Włoch (Rzym albo Sycylia) w styczniu. Mam czas od 17.01 do 1.02. Szukam już teraz, bo są tanie bilety, dzisiaj (04.11.14) Ryanair ma dużą zniżkę :)
Mam 18 lat i szukam kogoś w ok. 20-letniego. Nocleg u CS albo w hostelach.
Awatar użytkownika
Wiola Jakubów
Random
 
Posty: 6
Rejestracja: 19 czerwca 2014, 13:58

Wróć do Szukam kompana/-ki