• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Online jest 1 użytkownik :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Bułgaria i Rumunia po sesji

Moderator: Monia

autor: Asia Zdż » 15 stycznia 2014, 09:45

Hej, kombinuję co by tu zrobić na początku lutego i wychodzi mi że mogę mieć tydzień na Bułgarię i Rumunię:) Ktoś się chce załapać na tripa? W planach Muzeum Mineralogii w Sofii, podwójne wschody słońca w górniczych wioseczkach regionu Padiş, morsowanie, namiot, ganianie cyganów po lasach, góry i wygłupy:p termin bardzo niepewny ale jakieś wprowadzenie do wstępu się przyda.

Będzie też CS, przynajmniej w większych miastach.
Przyda się ktoś ogarnięty do kompanii:p
Awatar użytkownika
Asia Zdż
Pojechał/a busem na ASR
 
Posty: 50
Rejestracja: 02 stycznia 2014, 18:24
Lokalizacja: Radom/ Kraków

autor: gocha90 » 15 stycznia 2014, 10:37

podaj jakiś namiar na siebie na FB albo email.
gocha90
Random
 
Posty: 11
Rejestracja: 15 stycznia 2014, 08:32
Lokalizacja: Krakow

autor: Asia Zdż » 15 stycznia 2014, 10:51

FB Asia Zdżalik (łatwo mnie znaleźć), mail asia.zdzalik@gmail.com lub też tu na priv
Awatar użytkownika
Asia Zdż
Pojechał/a busem na ASR
 
Posty: 50
Rejestracja: 02 stycznia 2014, 18:24
Lokalizacja: Radom/ Kraków

autor: Packa » 15 stycznia 2014, 18:18

A kiedy mniej więcej wypada Ci koniec sesji? :>
Nasze Ślady - www.nasze-slady.blogspot.com - Zapraszam serdecznie :)
Awatar użytkownika
Packa
Pojechał/a busem na ASR
 
Posty: 45
Rejestracja: 12 grudnia 2013, 11:22

autor: Asia Zdż » 15 stycznia 2014, 20:10

"to skomplikowane"
Niby koło 21go, ale mam wszystkie egzaminy do 8go...w pierwszych terminach. Egzaminów jest 6. Zakładam że zdam i wtedy mogę jechać, aczkolwiek jeśli będę czuła że jest źle- to trzeba będzie zmienić plany i wtedy lipa. Dlatego post jest rozpoznaniem, czy komuś coś podobnego po głowie chodzi :p Bo o ile dotąd się udawało zakuć i mieć sesję za sobą na samym początku, to nie mogę założyć że tak będzie cały czas. W Krakowie muszę być z powrotem około 19go...

Dodam że jako tranzyt najchętniej widziałabym także jazdę nocną.
I najfajniej jeśli potencjalny kompan tudzież kompanką byliby osobami z innymi, swoimi, fajnymi i zwariowanymi pomysłami na spędzanie czasu...żeby można było mówić potem "stary, nie uwierzysz co mi się przytrafiło!"
Awatar użytkownika
Asia Zdż
Pojechał/a busem na ASR
 
Posty: 50
Rejestracja: 02 stycznia 2014, 18:24
Lokalizacja: Radom/ Kraków


Wróć do Szukam kompana/-ki

cron