• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 2 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wyprawa lipiec 2018

Moderator: Monia

autor: teamoor » 30 czerwca 2018, 08:58

Witam! :D

W koncu slonce zawitalo nasze regiony a to znaczy ze trzeba korzystac z kazdego letniego dnia, wiec uznalem ze nadszedl czas wybrac sie w podroz autostopem po europie. Moim pierwotnym planem byla podroz do Amsterdamu, ale znalazlem to forum wiec jestem otwarty na wszelkie propozycje jezeli chodzi o cel wyprawy :D Start planowalem na okolo 6-7 lipca do maksymalnie 5 sierpnia. Ja osobiscie mam 22 lata i nazywam sie Mateusz. Pochodze z Lubelszczyzny i kocham podrozowac. Jestem zawsze otwarty na ludzi i pozytywnie nastawiony, uwielbiam spontan i nie jestem raczej osoba ktora planuje wszystko od A do Z. Wiec jezeli jest tu ktos lub nawet jaka grupa osob zainteresowana spotkaniem sie gdzies na szlaku i wspolnej koontynuacji piszcie PW lub na maila: vonverde9999@gmail.com

Daty troche gonial ale dopiero teraz znalazlem to forum (przypadkiem :P ) wiec zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdro :ugeek:
teamoor
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 czerwca 2018, 08:28

Wróć do Szukam kompana/-ki

cron