• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 3 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 3 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Lipiec na 2 tygodnie

Moderator: Monia

autor: ASW » 15 maja 2018, 11:09

Witam wszystkich.
W tym roku zabieram się na moją już drugą wyprawę. Termin w jakim mam urlop to:
30.06-15.07.
Jestem zainteresowany każdym kierunkiem, na który pozwoli na powrót max 15.07 ;)
Osobiście chciałbym zobaczyć resztę Bałkanów. Inne kierunki które sam bym wybrał to Litwa-Łotwa-Estonia-Finlandia, Norwegia-Szwecja, Francja, UK, Ukraina-Mołdawia, Islandia. Tyle kierunków tak mało czasu ;)

Krótko o mnie:
Jestem Kuba, Mam 23 lata. Jestem z południowej Małopolski.
W tamtym roku odbyłem swoją pierwszą wyprawę i zdobyłem trochę doświadczenia
Interesuje mnie wyjazd bardziej wypoczynkowy i głównie tym się będę kierował, ale nie pogardzę też jakimiś ciekawymi aktywnościami :)
Ps. Posiadam paszport :mrgreen:

Więcej informacji pod moim e-mailem: q12210@onet.pl lub tutaj na PW ( najlepiej tu i tu :D )
Pozdrawiam
ASW
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 26 marca 2017, 18:01

autor: Grochu131 » 08 czerwca 2018, 09:11

Witam,
planuje właśnie w tym czasie pojechać do Chorwacji. Mam 21 lat obecnie mieszkam we Wrocławiu , pracuje i studiuje zaocznie. To moja pierwsza podróż autostopem, moim największym minusem jest to że nie znam języka obcego na tyle żeby coś więcej zagadać a w sumie chyba o to głównie chodzi w takich podróżach aby poznać historie innych ludzi.
Czekam na odpowiedź co Ty na to.
Pozdrawiam Emil
Grochu131
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 08 czerwca 2018, 08:41


Wróć do Szukam kompana/-ki

cron