• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 2 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wesoła Gruzja 19 sierpnia - 3 wrzesnia

Moderator: Monia

autor: fafarifo » 18 czerwca 2017, 11:53

SZUKAM JEDNEJ CHĘTNEJ OSOBY NA PODRÓŻ AUTOSTOPEM DO GRUZJI

Płeć, wiek czy doswiadczenie jest mi obojętne.


Planowany wyjazd 19 sierpnia
Planowany powrót 3 września

Cześć! Mam na imię Mateusz, pochodzę z Katowic i mam 26 lat. Interesuje się w zasadzie wszystkim wiec każdy miał by o czym ze mną pogadać xD ale jak już muszę coś wymienić to powiedzmy, że literatura(klasyczna/scifi/fantasy), muzyka(poezja spiewaną, folk, punk, ska, rap i inne dobre), sport(od niedawna siłownia), komputery, filozofia, psychologia, socjologia, geopolityka, geografia, historia, fizyka teoretyczna w wersji popularnonaukowej.


Postanowiłem udać się na wycieczkę autostopową do Gruzji. Zrobię to z wami albo sam! Przyznaje, że nie mam żadnego doświadczenia ale nie zniechęca mnie to!

Podróż w jedną stronę tą metodą trwa w granicach 4-8 dni.
Przebieg trasy: Ukraina -> Rumunia -> Bułgaria -> Turcja -> Gruzja

Powrót w zależności od czasu jaki nam zostanie - przy dobrych wiatrach przez Bałkany->Węgry->Słowację.

Czego potrzebujesz?
1.Paszportu biometrycznego (1. bez niego nie wjedziesz na terytorium Ukrainy, Turcji czy Gruzji - w przypadku Turcji wiza turystyczna dostępna na granicy kosztuje 25 euro)
2. Wygodnego plecaka
3. Śpiwór/karimata/namiot
4. Różne pierdoły przydatne w takiej podróży typu menażka/nóż/widelec
5. dobrego nastawienia, cierpliwości, żądzy przygód, jaj, wytrwałości i otwartego umysłu

Koszt takiego wyjazdu nie licząc wcześniejszego zakupu potrzebnego wyposażenia powinien się zmieścić lekko w 300-500 zł

Interesują mnie jedynie poważne propozycje - najlepiej na maila: fyrynycy@gmail.com
fafarifo
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 czerwca 2017, 11:32

Wróć do Szukam kompana/-ki

cron