• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 2 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gruzja sierpień 2017. Szukam kompana

Moderator: Monia

autor: Annka » 09 kwietnia 2017, 10:53

Hej:) Chciałabym w sierpniu wyjechać na 3-4 tygodnie autostopem, najlepiej do Gruzji. Planuję dojechać do Budapesztu Polskim Busem, dalej ruszyć stopem przez Bałkany i Turcję(tu chciałabym zahaczyć o Istambuł) Podróż ma być niskobudżetowa, z namiotem - spanie na dziko plus kempingi (żeby nie zapomnieć jak wygląda prysznic:D),można też pomyśleć o couchsurfingu. Chciałabym żeby to nie była podróż zaplanowana od miasta do miasta z odhaczaniem kolejnych punktów. Interesują mnie bardziej uroki przyrody- jakieś Parki Narodowe, małe wioseczki i napotkani ludzie:) Coś o mnie - Ania, mam 26 lat, jestem fanką suchych żarcików, śpiewania (czy też fałszowania) i czekolady:D. Z moich autostopowych wypraw: parę razy w Polsce plus wypad do Hiszpanii z powrotem przez Francję, Włochy, Chorwację i Słowenię. Najchętniej widziałabym jako swego kompana jakiegoś Pana jako że słyszałam że w te rejony najlepiej mieć przy boku :D
Annka
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwietnia 2017, 10:40

autor: Canalette » 11 kwietnia 2017, 11:23

Hej dziewczyno, pomysł bardzo ciekawy, marzy mi się Gruzja, nawet na miesiąc czasu.
Awatar użytkownika
Canalette
Random
 
Posty: 18
Rejestracja: 24 lipca 2015, 14:10
Lokalizacja: Lublin


Wróć do Szukam kompana/-ki

cron