W tym roku dostałem upragniony urlop i postanowiłem go spędzić na swojej pierwszej wyprawie autostopowej. I tutaj jest Twoje miejsce podróżniku / podróżniczko. Chętnie zabiorę kogoś ze sobą, lub zabiorę się z kimś
Ale zanim to nastąpi będę chciał wyjechać na majówkę, aby przetestować swoje możliwości i nie rzucać cię od razu na głęboką wodę 2 tygodni oraz przetestować ekwipunek.
Moim pomysłem jest tu Słowacja, Węgry, Austria, Czechy ( wybierz 1 lub 2 z listy
Szukam osoby na jeden lub dwa wymienione wyjazdy
Krótko o mnie:
Jestem Kuba, Mam 22 lata. Jestem z południowej Małopolski.
Interesuje mnie wyjazd bardziej wypoczynkowy i głównie tym się będę kierował, ale nie pogardzę też jakimiś ciekawymi aktywnościami
Więcej informacji pod moim e-mailem: q12210@onet.pl lub tutaj na PW ( najlepiej tu i tu
Pozdrawiam