Sesja zbliża się wielkimi krokami, więc to już najwyższy czas, żeby pomyśleć o spędzeniu wakacji! ;D
Co prawda nie jestem typem, który lubi planować i wiedzieć wszystko wcześniej, jednak dobrze by było znaleźć towarzysza trochę przed wyjazdem, żeby móc się spotkać i wszystko obgadać.
Po głowie chodzi mi: Hiszpania i Maroko jak też Turcja, (Gruzja), Armenia
Generalnie niskobudżetowo, namioty/cs, tanie wino w jakimś fajnym miejscu.
Nie jestem osobą, która lubi wylegiwać się całe dnie na plaży, wolę zwiedzać, poznawać obcą kulturę i nowych ludzi!
Jestem fanką też wszelkiego rodzaju „ruinek”
Wszystko płynne i do dogadania. Fajnie jest czasem trafić w miejsce, o którym się wcześniej nie słyszało, a okazuje się cudowne i niezapomniane.
Mile widziane również koncerty i festiwale! ;D
Jeśli byłbyś wstępnie zainteresowany, napisz, może się dogadamy!
Pozdrawiam!
PS. Zapomniałam dodać, że mam 20 lat, doświadczenie i masę pozytywnej energii
PS2. Preferowane osoby wege lub takie, które nie będą mądrzyły się na ten temat ;P