• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 3 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 3 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

iran

Moderator: Monia

autor: Grzegorzrz » 03 marca 2017, 19:48

szukam kompana na wyjazd do iranu, plan z grubsza jest taki zeby dojechac nad zatoke omańską zahaczając o isfahan i shiraz, reszta do dogadania
pozdrawiam !
Grzegorzrz
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 03 marca 2017, 19:40

autor: Grzegorzrz » 05 marca 2017, 17:28

zapomniałem dodać-chciał bym ruszyć jakos w polowie marca
Grzegorzrz
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 03 marca 2017, 19:40


Wróć do Szukam kompana/-ki