Kumpel zrezygnował ale nocleg opłacony, w bardzo fajnych warunkach (apartamenty Jan). Tak że osoba która by się zdecydowała nie płaci nic za nocleg. Płeć bez znaczenia, wiek też, może być emeryt jeśli dziarsko chodzi po górach i zna inne tematy rozmów oprócz polityki