• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 3 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 3 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Hiszpania, skandynawia? :)

Moderator: Monia

autor: Maciek86 » 04 lutego 2017, 21:28

Hej. Chciałbym wyrwać się na początek do hiszpanii(dość zimy ;)) poza zwiedzaniem poszukać jakiegos zajęcia, żeby przy okazji wpadło pare ojro ;) jak się nie uda, to później(jak się ociepli może skandynawia? Miejsce do uzgodnienia. Termin- luty/marzec. Jeżeli jakaś dama jest zainteresowana, zapraszam do kontaktu. Wiadomo, w parze łatwiej się łapie, ale nie zamykam się na męski wypad ;) pozdrawiam
Maciek86
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 03 lutego 2017, 18:59

Wróć do Szukam kompana/-ki