Cześć! Z tej strony Kasia. Obecnie jestem na EVSie w Gruzji. Zaczynam poważnie myśleć o podróży do Iranu. Nie jestem doświadczoną autostopowiczką więc nie ukrywam, że pewniej czułabym się z osobą, która w tej kwestii ma dużo więcej do powiedzenia. W Gruzji zostaję do sierpnia więc póki co mogę dostosować się do Ciebie i twojego czasu. Myślę, że wszystko jest kwestią dogadania i możemy ustalić to indywidualnie, jeżeli jesteś zaintersowany/a to pisz śmiało
