• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 2 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Iran 2017

Moderator: Monia

autor: Kasia_Gda » 21 listopada 2016, 16:15

Cześć! Z tej strony Kasia. Obecnie jestem na EVSie w Gruzji. Zaczynam poważnie myśleć o podróży do Iranu. Nie jestem doświadczoną autostopowiczką więc nie ukrywam, że pewniej czułabym się z osobą, która w tej kwestii ma dużo więcej do powiedzenia. W Gruzji zostaję do sierpnia więc póki co mogę dostosować się do Ciebie i twojego czasu. Myślę, że wszystko jest kwestią dogadania i możemy ustalić to indywidualnie, jeżeli jesteś zaintersowany/a to pisz śmiało :)
Kasia_Gda
Random
 
Posty: 4
Rejestracja: 08 kwietnia 2016, 08:12

Wróć do Szukam kompana/-ki