• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 3 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 3 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Cel Hiszpania

Moderator: Monia

autor: Kuba9696 » 22 września 2016, 18:21

Z poczatkiem października planuje stopem dotrzeć do Hiszpanii oczywiscie zwiedzając kraje po drodze, w samej Hiszpanii chcialbym objechac wybrzeze. Czas wyprawy kalkuluje na okolo miesiac ewentualnie zostać na dłużej jeżeli znalazłoby się jakieś zajęcie.

Jezeli chodzi o nocleg póki warunki pogodowe pozwolą to namiot od czasu do czasu tani hostel.

Szukam kompana bądź kompanki ze wskazaniem na kompanke. Zawsze razniej jest z kobietą u boku.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam do ugadania szczegolow. Jestem otwarty na zmianę trasy, kraju docelowego itp
Kuba9696
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 września 2016, 17:22

Wróć do Szukam kompana/-ki