• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 3 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 3 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Chorwacja Wrzesień poszukiwana 1-2 osoby na wyjazd

Moderator: Monia

autor: mlociu » 30 sierpnia 2016, 14:06

Jedziemy z siostrą do Chorwacji w terminie 4 lub 5 września do 14 lub 15 i szukamy jednej lub dwóch osób, żeby zmniejszyć koszty podróży, koniecznie przynajmniej jedna osoba z prawkiem, bo siostra nie posiada, a sam nie dotrę tam za szybko, a jedziemy autem.

Szukamy kogoś na cały wyjazd lub na część, lub na samą trasę, zależy jakie kto ma plany, my jedziemy w okolice Zadaru i Paklenicy, następnie przeprawiamy się na wyspę Dugi Otok i tam zostajemy.

Jak ktoś zainteresowany, to zapraszam na priv, najlepiej na facebooka: https://www.facebook.com/mlociuu
lub maila: mlociuu@o2.pl
mlociu
Random
 
Posty: 6
Rejestracja: 07 sierpnia 2014, 13:47

Wróć do Szukam kompana/-ki