Cześć. Szukam osoby (najchętniej przedstawicielki płci pięknej, m.in. ze względu na potencjalnie łatwiejszą podróż w takim, mieszanym składzie

) chętnej na kilkudniowy wyjazd na Węgry w połowie lipca.
Generalnie rzecz ujmując jestem akurat `na chwilę` w Polsce (dość w sumie przypadkowo, bo właściwie zamierzałem być jeszcze w Iranie

) i miałbym ochotę wybrać się na chwilę m.in. do Budapesztu (nocleg raczej z couchsurfingu

), który z jakiegoś, bliżej nieokreślonego powodu jest od wielu lat moim ulubionym miastem

.
Stopem przemieszczam się w różnych częściach świata od hmm... chyba mniej-więcej 9-10 lat i to (z różnych przyczyn) zdecydowanie mój ulubiony środek transportu

.
Daj znać (tu lub na
vaesgard@gmail.com) jeśli gdzieś tam jesteś

.
Pozdrawiam,
Sławek