• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 3 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 3 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Francja, Barcelona w sierpniu

Moderator: Monia

autor: MichalTarno » 28 czerwca 2016, 20:04

Drogie Autostopowiczki i Autostopowicze, wybieramy sie w 5 osob ekipa ze Szczecina stopem do Barcelony. Niemcy chcemy pominac i przebic sie przez nie w jedna dobe a potem rozplynac sie na dluzej we Francji. Rozpoczynamy od Strasburga, pozniej Gronoble, Burgundia, Prowansja a na koniec przez Andore do punktu docelowego. Wieksze miasta traktujemy jako dalszych znajomych a francuska wies jako najblizszego przyjaciela. Nocowanie w namiotach i na couchsurfingu. Ekipa do rany przyloz - trzech chlopakow i dwie dziewczyny. Z tego wzgledu najchetniej przygarnelibysmy jakas wspaniala damska osobowosc. Wyprawa od 1 do 14 sierpnia. Piszcie bratnie dusze! ;)
MichalTarno
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 czerwca 2016, 20:00

autor: pa3cjab » 05 lipca 2016, 08:42

Szkoda, że tak daleko jest start :( ja jestem z drugiego końca Polski, z podkarpacia :(
Po ile macie lat? Jesteście ekipą zebraną w internecie, czy znacie się dobrze?
pa3cjab
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 lipca 2016, 08:37


Wróć do Szukam kompana/-ki