• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 14 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 14 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Opóźniona majówka

Moderator: Monia

autor: kasiaa » 23 kwietnia 2015, 09:38

Witam!
Jestem 20 letnią pracującą studentką, zamieszkującą stolicę Wielkopolski. Szukam towarzysza na krótki (trzydniowy) trip.
Mam na myśli termin 16,17,18 maja. Co do miejsca to wszystko do dogadania!
Zapraszam serdecznie ;>
Kasia
kasiaa
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwietnia 2015, 09:35

autor: mlociu » 28 kwietnia 2015, 20:26

Hej ;]

A nie dasz rady ogarnąć termin 17-22 maja?
Bo szukam czwartej osoby na wypad do Heide Parku :D
mlociu
Random
 
Posty: 6
Rejestracja: 07 sierpnia 2014, 13:47

autor: radioking » 29 kwietnia 2015, 11:19

Mocno opóźniona :D :D
radioking
Random
 
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwietnia 2015, 10:08


Wróć do Szukam kompana/-ki