• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Online jest 1 użytkownik :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Francja i Hiszpania po 10sierpnia- szukam kompana

Moderator: Monia

autor: Kala B » 20 lipca 2014, 10:09

z koleżanką i kolegą poszukujemy 4. osoby na ok 2 tygodniowy wypad: Lazurowe Wybrzeże i Barcelona, niewykluczony przyjemny postój w Alpach:)
Awatar użytkownika
Kala B
Random
 
Posty: 3
Rejestracja: 20 lipca 2014, 09:32

autor: cutmiut » 20 lipca 2014, 13:44

hello,
super, miałem w tym roku jechać sam nad lazurowe a tu takie fajne ogłoszenie ;)
pisz na meila "cut-miut@o2.pl" to pogadamy.
cutmiut
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 lipca 2014, 13:33

autor: magdaao » 24 lipca 2014, 19:41

Hej,
ja z miłą chęcią bym się dołączyła jeśli wciąż rekrutujecie :) jeśli chodzi o szczegóły to proszę o kontakt na maila magdalena.albo@gmail.com
magdaao
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 lipca 2014, 19:36

autor: Blimerek » 24 lipca 2014, 21:52

również się zgłaszam. grzes.jarecki@gmail.com
Awatar użytkownika
Blimerek
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 lipca 2014, 21:51

autor: Kala B » 30 lipca 2014, 21:06

hej! dzieki za odpowiedzi, ale ogłoszenie juz nieaktualne :)
Awatar użytkownika
Kala B
Random
 
Posty: 3
Rejestracja: 20 lipca 2014, 09:32


Wróć do Szukam kompana/-ki