• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Online jest 1 użytkownik :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

SZUKAM towarzysza/ki PODRÓŻY

Moderator: Monia

autor: nati90 » 24 kwietnia 2016, 17:18

Witam,

poszukuję osoby, która przybliżyłaby mi temat wypraw autostopem, tzn. gdzie i kiedy najlepiej jechać, co ze sobą zabrać, jakich zagrożeń i sytuacji się wystrzegać, czy warto podróżować samemu? Jestem z Małopolski, od pewnego czasu mam wielką ochotę żeby wybrać się w jakiś zakątek świata, ale zawsze wydawało mi się ze brak mi czasu, odwagi i pieniędzy, choć ostatnio pomyślałam - "a co mi tam". ;) Może ktoś z Was zechciałby mi towarzyszyć w takiej podróży, bo nie mam pojęcia jak się do tego zabrać :? pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
nati90
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwietnia 2016, 16:27
Lokalizacja: Małopolska, Brzesko, Kraków

autor: Mro » 26 maja 2016, 13:09

Hej, jesli dalej masz ochotę na wyjazd to może dołączysz do naszej wyprawy do Portugalii
- wyjeżdżamy z Krk w poniedziałek, jest nas 3 dziewczyny i szukamy 4 osoby do pary, bo wygodniej / łatwiej znaleźć podwózkę w 2 os, jedziemy na około miesiąc, może dłużej, możemy się spotkać i obgadac szczegóły, albo pisz! :)
pozdrawiam!
The secret of health for both mind and body is not to mourn for the past, worry about the future, or anticipate troubles, but to live in the present moment wisely and earnestly.
Awatar użytkownika
Mro
Random
 
Posty: 3
Rejestracja: 02 maja 2016, 20:41

autor: magdakolo » 28 maja 2016, 16:37

Hejka moglabys mi opisać ze szczegółami jakby to wygladalo.
magdakolo
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2016, 16:27


Wróć do Wyjazdy AUTOSTOPOWE

cron