• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Online jest 1 użytkownik :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

ŚLUB! :)

autor: Anka Kawka » 02 lipca 2015, 12:14

Najmilsi!
Pewnie mało autostopowy temat, ale jesteście na całym świecie, dlatego uznałam, że najlepiej z moją prośbą uderzyć do was. W sierpniu, biorę ślub. Ze względu na sytuację życiową, wraz z moim narzeczonym nie możemy wyjechać w podróż poślubną, a plany byłe takie piękne. Dlatego, że miesiąc miodowy spędzimy w pracy, chciałabym żebyście to wy zabrali nas w podróż dookoła świata. Konkrety, chciałabym w prezencie ślubnym dać mojemu narzeczonemu album z kartkami pocztowymi od autostopowiczów. Będę niezwykle wdzięczna za każdą kartkę, wysłane zdjęcie skąd tylko możecie i chcecie pomóc nam zwiedzić świat Emotikon smile
Jeżeli uda mi się stworzyć taki album to będzie on niespodzianką dla mojego narzeczonego- pomóżcie! Emotikon smile
Adres korespondencyjny to:
Tomasz Zaleski
Poniatowskiego 10d/5
56-400 Oleśnica
POLSZA Emotikon smile
Pozdrawiam i dziękuję Emotikon smile

Adres jest mój, imię jego
Chciałam żeby na kartkach było jego nazwisko, żeby niespodzianka mogła się udać, jego kartki przyjdą na mój adres.
Taki pomysł.
Anka Kawka
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 lipca 2015, 12:11

Wróć do Przywitaj się! :)

cron