• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Online jest 1 użytkownik :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

autostopem przez swiat

autor: follow the path » 08 stycznia 2015, 19:55

Hej witam wszystkich autostopowiczow. Tomasz z tej strony. Od kwietnia zeszłego roku jestem w trasie a zacząłem z Londynu. Obecnie przebywam w południowej Hiszpanii - wiadomo 20 stopni w zime. Oczywiście robię wolontariat na hotelu- polecam. Jeśli jest ktoś zainteresowany pisać o namiary z workaway.info. do rzeczy. W kwietniu mija mi rok jak jestem w drodze. Mam zamiar wrócić do Londynu by przygotować się na następny wypad. Będzie to nie lada wyczyn bo mam zamiar oskarżyć ziemię autostopem nie płacąc nic za transport publiczny co nie znaczy że nie mam zamiaru go używać. Ma być to projekt zatytułowany Follow the path. Mam zamiar ruszyć z blogiem no i kanałem na yt w celu propagowania tejże formy podróży jaką jest autostop. Obecnie prowadzę fanpage na fb po prostu spisuje co obecnie wydarzyło się na drodze- taki o dziennik wspomnień. Nie mam jakiś specjalnych uzdolnień literackich ale to nie o to chodzi. Chcę by ludzie się dowiedzieli ze nie mając grosza przy duszy można realizować marzenia jak to Łukasz Golacki zrobił :-) pozdrawiam. Potrzebuje Waszych opinii i wsparcia. Chcę by jak najwięcej młodych głodnych marzeń ludzi dowiedziało się jak łatwo można siebie realizować. Tutaj jest link z mojego fanpage wejdźcie przeczytajcie polubcie jeśli polubicie :-) przyślijcie dalej, dzięki wielkie. Niech móc będzie z autostopowiczem. https://www.facebook.com/groups/552723638197808/
follow the path
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 19:39

Wróć do Przywitaj się! :)

cron