• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 6 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 6 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Przywitaj się!

autor: Oldspice » 17 maja 2016, 05:49

Witam!

Mam 25 lat. Mieszkam i pracuję w Bielsku-Białej.

Odkąd pamiętam odczuwam silną potrzebę podróżowania. Jednak pobyt w hotelu i sączenie drinków, to zdecydowanie nie dla mnie. O wiele ciekawsze wydają mi się być podróże na własną rękę z delikatnie zarysowanym.

Nie mam żadnych doświadczeń jeśli chodzi o taką formę podróżowania, nie mniej uważam, że najwyższa pora spróbować tego o czym z taką pasją opowiadacie.

Pozdrawiam,
Rysiek
Oldspice
Random
 
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2016, 05:35

autor: Siemek » 09 lipca 2016, 11:39

Cześć wszystkim!

Jestem Tomek ze Śląska i mam 23 lata :)

Swoją przygodę z autostopem zacząłem w zeszłym tygodniu,kiedy wybrałem się ze znajomym na mecz Polaków do Marsylii. Po powrocie z tej podróży uświadomiłem sobie, że zaraziłem się tym sposobem podróżowania :o :!: :!:

Uwielbiam poznawać nowych ludzi, kultury i regiony :) Osobiście jestem człowiekiem baaardzo optymistycznie nastawionym do życia, z przyklejonym uśmiechem do twarzy :D (pozytywny świr :twisted: :twisted: )

Pozdrawiam i mam nadzieję, że wyruszymy razem na podbój świata :D
Awatar użytkownika
Siemek
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 08 lipca 2016, 12:11

autor: Piotrek_6721 » 10 lipca 2016, 09:03

Witam wszystkich!
Mam na imię Piotrek, 23 lata, studiuje na UWM w Olsztynie.
Autostopem zacząłem się interesować po obejrzeniu fazowskiego na YT, a swoją
przygodę z autostopem zacząłem 2 miesiące temu biorąc udział w wyścigu autostopem.

Liczę, że na tym forum znajdę ludzi którzy też by się gdzieś wybrali stopem razem ze mn Interesują mnie wszystkie kierunki podróżowania, aczkolwiek mam nadzieje, że znajdę kogoś kto wybrałby się ze mną do Rosji :)

Lubię poznawać nowych ludzi, miejsca i ogólnie całe życie mam dobry humor.

Pozdrawiam!
Piotrek_6721
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 sierpnia 2015, 12:58
Lokalizacja: Olsztyn/Szczytno

autor: Italjan » 26 lipca 2016, 00:43

Cześć! Jestem Igor, mam 19 lat i niedawno zacząłem swoja przygodę z podróżami. Po wyjeździe do Włoch postanowiłem, że zmienię swoje życie i zacznę podróżować na poważnie. Na swoim koncie póki co mam Włochy i Hiszpanię. Od czegoś trzeba zacząć. Mam nadzieję nawiązać tu kontakt z dobrze wkręconymi w to ludźmi. Na co dzień studiuję, w wolnych chwilach gram na harmonijce :)
Maximum effort
Awatar użytkownika
Italjan
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 lipca 2016, 00:03
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

autor: Olaffo » 01 sierpnia 2016, 18:37

Cześć wszystkim!
Jestem Olaf i mieszkam pod Warszawą. Mam 27 lat.
Jeśli chodzi o podróżowanie stopem to zacząłem w tym roku i zwiedziłem tym sposobem kawałek Czech, Słowacji, Węgier, Ukrainy i Berlin.
Ale apetyt rośnie w miarę jedzenia :)
Lubię poznawać nowe miejsca, jeździć zawsze inną trasą i słuchać ciekawych historii.
Stronę poznałem dzięki Anicie, którą przypadkowo spotkałem podczas łapania stopa do Warszawy( dzięki Anita :) )
Do tej pory podróżowałem sam, ale może dzięki temu forum znajdę kogoś do podróży na dłuższe dystanse :D
Olaffo
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 sierpnia 2016, 18:04

autor: rozawiatrow » 23 sierpnia 2016, 17:43

Hej, jestem Gosia. Podróż autostopem mam na koncie jedną. Z koleżanką wybrałyśmy się z mojej rodzinnej miejscowości do Warszawy. Temat dopiero zgłębiam i mam nadzieję na jeszcze jakieś wyprawy.
rozawiatrow
Widywany/a na wylotówkach
 
Posty: 65
Rejestracja: 23 sierpnia 2016, 17:35

autor: Ona_90 » 09 września 2016, 13:33

Cześć!
Jestem Patrycja, mam 26 lat i marzę o tym, by spakować plecak i ruszyć przed siebie.
Ona_90
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 września 2016, 13:30

autor: Konrad_Kolarzyk » 21 września 2016, 16:36

Witam wszystkich rządnych przygód :D
Konrad_Kolarzyk
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 września 2016, 16:34

autor: kalpek » 07 października 2016, 19:56

Cześć
Autostop dorywczo robię. W tę wiosnę pojechałem do Portugalii i to była moja pierwsza podróż stopem od ponad dziesięciu lat:)
Mieszkam w Londynie i być może znów niedługo spróbuję ruszyć tyłek.
Pozdro:)
kalpek
Random
 
Posty: 3
Rejestracja: 07 października 2016, 19:54

autor: matandked » 11 października 2016, 10:23

Cześć,

mam na imię Mateusz.
Lubię odkrywać nowe rzeczy, chciałbym zakosztować podróży autostopem.
Kiedyś próbowałem znaleźć drugą taką osobę i wyruszyć przed siebie, ale skończyło się na pogadankach przez Internet. No, ale nie znałem jeszcze tego forum, więc może jednak uda się osiągnąć ten cel przed 30-tką.
matandked
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 października 2016, 10:07

PoprzedniaNastępna

Wróć do Przywitaj się! :)

cron