• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 4 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 4 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Przywitaj się!

autor: Bambucz » 20 lipca 2015, 18:42

Siema!

Bambucz/Adam się kłania ;)

Zachęcony po przygodach na hali pod Śnieżnikiem zamierzam dalej śledzić co gdzie i jak, a i może na jakiś wyjazd się załapię, podróżować sam nie lubię, a w towarzystwie to i zawsze ciekawiej ;)
Awatar użytkownika
Bambucz
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 lipca 2015, 18:29
Lokalizacja: Tychy

autor: Matleeena » 22 lipca 2015, 00:25

Hej wszystkim !
Spodziewałam się,że może istnieć taka strona lecz jakoś nigdy nie miałam weny żeby ją odnaleźć i mam nadzieje,że ktokolwiek przeczyta moją wiadomość :)
Moje podróże autostopem ograniczają się jedynie po przepięknych drogach naszego kraju.Zawsze towarzyszyła mi jedna i ta sama osoba,niestety ostatnio praca nie pozwala nam na wspólne przebywanie wolnego czasu.Tęsknie za podróżowaniem razem z obcymi,a zarazem tak bardzo podobnymi ludźmi,ponieważ wolałabym wybierać się w drogę z towarzyszem moje doświadczenie z autostopem stanęło w miejscu.Jeśli ktoś również czuje potrzebę obecności drugiej osoby proszę śmiało dawać znać bądź jeśli komuś to bez różnicy,a chciałby mi dotrzymać towarzystwo również zachęcam do odezwania się :)
"W poszukiwaniu szczęścia"
Awatar użytkownika
Matleeena
Random
 
Posty: 3
Rejestracja: 21 lipca 2015, 23:13
Lokalizacja: Wielkopolska

autor: Canalette » 24 lipca 2015, 14:14

Hej, witajcie
Marcin 27 lat, autor ciekawych pomysłów i ekstremalnych wyzwań.
Dużo by pisać, może komuś kiedyś uda się mnie poznać osobiści.
M.
Awatar użytkownika
Canalette
Random
 
Posty: 18
Rejestracja: 24 lipca 2015, 14:10
Lokalizacja: Lublin

autor: Podkopnik » 27 lipca 2015, 18:57

Opoczno ,tomaszów mazowiecki wita z Łódzkiego;)
CO prawda zbyt dużego doświadczenia autostopowego nie posiadam ale zawsze zabieram jak jadę autem :D Jest tu kto z moich okolic??
Podkopnik
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 lipca 2015, 18:55

autor: borygo985 » 29 lipca 2015, 08:22

Cze, Witom forumowiczów. Jestem z Wawy, wołajo na mnie Borygo, nie pytajcie dlaczego. W kategorii autostopo można mnie określić mianem "dawcy".
borygo985
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 29 lipca 2015, 08:15

autor: krzyyyy » 09 sierpnia 2015, 09:33

Cześć,
Jestem studentem który uwielbia podróżować autostopem, ma mało kasy i dużo dobrego humoru :) Preferuję wyjazdy w góry ale w każde inne miejsce też chętnie się wybiorę. Jeśli nie macie kompana do podróży to śmiało pisać do mnie :)

Pozdrawiam,
Krzysiek z Krainy Wielkich Jezior Mazurskich
krzyyyy
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 sierpnia 2015, 08:41

autor: thebubbleable » 24 sierpnia 2015, 10:35

Halo! :)
Co prawda początkujący ze mnie stopowicz, bo dwa tygodnie temu wróciłam z ze stopowej wyprawy po Bałkanach, ale za to wkręciłam się w to mocno! Jeśli szukasz pary (nie podróżuję samotnie), odezwij się do mnie koniecznie! :)))

W wolnym czasie podróżuję (niespodzianka!), gotuję, uskuteczniam spotkania ze znajomymi, działam jako wolontariusz i próbuję zapuścić włosy dłuższe niż do ucha ;)

Marta
"Mówią, że ostrożność jest matką powodzenia, ale to nieprawda. Gdyby była ostrożna, nie zostałaby matką."
thebubbleable
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 sierpnia 2015, 10:29

autor: angie17 » 28 sierpnia 2015, 22:47

Dopiero zaczynam przygodę z autostopem i podróżami - na razie głównie na forach, w książkach i w gdańskim Południku18. Rodzice utrudniają praktykę, więc muszę z nią poczekać jeszcze parę miesięcy, aż będę pełnoletnia. A do tego czasu gruntownie się przygotowuję :)
Interesuje mnie większość nauk humanistycznych, lubię przesiadywać w galeriach sztuki i kocham muzykę na żywo. W wolnym czasie oglądam filmy, biegam i ćwiczę. Dużo się rozciągam, bo chcę w końcu zrobić szpagat ;) Jestem pubowo-kawiarniana - znajomi i coś dobrego do jedzenia/picia to wszystko czego mi potrzeba.
Prawdopodobnie w przyszłe wakacje będę szukać towarzysza/szki do podróży. A póki co oferuję kawałek podłogi i materac w Trójmieście, jeśli by ktoś szukał noclegu za darmo :)
Awatar użytkownika
angie17
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 sierpnia 2015, 22:16

autor: michaldeska » 02 września 2015, 12:15

Siema! Jestem Michał i nie stopuje już od 2 miesięcy.. :( Jestem z Częstochowy, podobno mam 23 lata, zaczynam studia na Turystyce i Rekreacji :) Stop wciągnął mnie rok temu, pojawiła się opcja odwiedzin kolegi na mazurach, spakowałem się i pojechałem! W Lipcu stopowałem do Gdańska, na razie nie ma tego wiele ale na Lipiec 2016r planuję wyprawę na Nordkapp :twisted: Poza tym kocham Tatry, nie lubię się nudzić i mam głowę pełną pomysłów, marzeń i planów :)
michaldeska
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 września 2015, 12:03

autor: Mloda » 08 września 2015, 20:30

Cześć, jestem Ania mam 19 lat pochodzę z okolic Krakowa. :)
Kocham podróże, choć nigdy nie jechałam na stopa ze względu na brak odwagi..
Ale zadałam sobie pytanie.. Jak nie teraz to kiedy? I właśnie hm, chcę się wybrać na swój pierwszy raz.
Mloda
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 08 września 2015, 20:23

PoprzedniaNastępna

Wróć do Przywitaj się! :)

cron