• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Online jest 1 użytkownik :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Przywitaj się!

autor: Bwoyciech » 07 maja 2015, 18:18

Witajcie :)
Mam na imię Marcin mam 18 lat i uczę się jeszcze w technikum ;)
Moje doświadczenie ze stopem jest póki co małe ,ale zamierzam to zmienic i jak najczęściej podróżowac na ile to będzie możliwe ;)
Bwoyciech
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2015, 18:08
Lokalizacja: Poznań

autor: Darkejas » 14 maja 2015, 13:48

Cześć wam!!
Jestem Darek,mam 16 lat a moje doświadczenia z autostopem są zerowe.Pierwszą podróż tym środkiem transportu, zamierzam przeżyć w te wakacje cel Pieniny.Kocham góry,ryzyko,Wielu kolegów bierze mnie za świra 8-) :roll: :lol: ,nienawidze morza, ale zamierzam dotrzeć nad nie autostopem.Marzę o dotarciu, do Skandynawi.W planach mam założenie własnego bloga o podrózach za jeden uśmiech. :D :D
Darkejas
Random
 
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2015, 13:40

autor: adaśko » 20 maja 2015, 14:41

Dzień dobry!

Witam serdecznie na forum! Z tej strony Adaśko, na Alternatywnym Autostopowym Sylwestrze w Lesku byłem, więc może kilka osób mnie kojarzyć. Autostopem też trochę pojeździłem , pozdro!
adaśko
Random
 
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2015, 14:36

autor: Rumcajs » 24 maja 2015, 19:02

Siema
Ostatnio zmieniony 07 stycznia 2022, 21:02 przez Rumcajs, łącznie zmieniany 2 razy
Rumcajs
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 czerwca 2014, 22:21

autor: Pat.kam » 06 czerwca 2015, 12:32

Dzień dobry!
Patrycja, prawie 24 lata na karku, autostopuję od 4 lat. Póki co podrozowwlam tylko po Europie, ale w tym roku chciałabym zrobić bliską Azję. Jest to jeden z powodów dla których tutaj jestem, ponieważ ciężko znaleźć towarzystwo do takiej podróży :)
Pat.kam
Random
 
Posty: 3
Rejestracja: 06 czerwca 2015, 12:03

autor: benkub14 » 08 czerwca 2015, 11:43

Elo

Podróżuje od kilku lat moim najbliższym planem jest pojechać do Hiszpani. Kocham chodzić po górach moimi planami są Gerlach, Mount blanc i Elbrus
benkub14
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 08 czerwca 2015, 11:33

autor: piotr25 » 12 czerwca 2015, 19:33

Hej!
Mam na imię Piotr mam 25 lat i jeszcze nigdy nie jezdzilem stopem, czego bardzo zaluje :), Wszystko jest do odrobienia, na poczatku lipca ale moze byc tez pozniej chcialbym gdzies pojechac, mam nadzieje ze ktos mnie zaadotuje do swojej podrozy, pozdrawiam :)
piotr25
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 06 marca 2015, 23:02

autor: sligo » 01 lipca 2015, 14:35

Cześć wszystkim. Mam na imię Błażej, kończę 4 rok Weterynarii we Wrocławiu. Jestem zapalonym motocyklistą jeżdżącym od 8 roku życia. W tym samym wieku zacząłem grać na gitarze, czego teraz po latach uczę prywatnie.

Na razie z podróży stopem mam za sobą przejazd z Częstochowy nad polskie morze. Rok temu planowałem jechać z dziewczyną do Chorwacji ale nie wypaliło. Plan dalej siedzi w głowie 7 lipca piszę ostatni egzamin pakujemy się i lecimy. Jak to często bywa zamiast się uczyć :P zacząłem planować... Zaraz przejrzę forum w celu poszukiwania odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, a jeśli ich nie znajdę to spotkamy się w nowym wątku.

Pozdrawiam :)
sligo
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 lipca 2015, 14:26

autor: Seki » 07 lipca 2015, 09:57

Siema :D Jestem Mateusz, mam 20 lat i studiuję Ratownictwo Medyczne w Nowym Sączu. Podróżować lubiłem zawsze, czy to rowerem z kolegą, samochodem czy pieszo, jednak traktowałem to raczej jako hobby niż pasję.
Takiego prawdziwego bakcyla złapałem dość niespodziewanie i spontanicznie, kiedy znajoma kolegi zaproponowała mi wyjazd autostopem do Tary - jest to schronisko dla koni w Piskorzynie ok. 68km nad Wrocławiem. Zgodziłem się gdyż zawsze chciałem spróbować jazdy stopem i na szczęście nie żałuję tego wyboru :3
Na koniec byłem bardzo zadowolony bo to była moja pierwsza taka wyprawa i zrobiłem mniej więcej 900km. Byłem pod ogromnym wrażeniem i trudno mi było w to uwierzyć, lecz w końcu doszło do mnie wtedy jaki potencjał ma taki sposób podróżowania - można się wiele nauczyć, poznać samego siebie i przeżyć coś wspaniałego oraz wyjątkowego w swoim rodzaju :D

Teraz wiem, że wakacje bez żadnego wypadu będą wakacjami zmarnowanymi.
Pozdrawiam!
"Nie mogę przestać wędrować: chcę wypić
Aż do dna życie
[...]"

Fragment Ulissesa A. Tennysona
Awatar użytkownika
Seki
Random
 
Posty: 2
Rejestracja: 06 lipca 2015, 19:35

autor: Sufferance1 » 08 lipca 2015, 18:21

Witajcie!

Mam na imię Karolina, mam 23 lata, zaś moja pierwsza przygoda z autostopem odbyła się 5 lat temu. Była to prawdziwa szkoła przetrwania ze spaniem w namiocie na dziko przez 8 nocy. Rok później ponowiłam wypad, tym razem nocując pod gołym niebem.

Po latach nawiedził mnie dawny duch i chęć przeżycia przygody, więc chciałabym wybrać się w sierpniu na kolejny wypad ;) tym razem moim celem są tatry i wycieczki po górskich szlakach przez 2-3 dni, a następnie dalsza podróż gdzie oczy mnie poniosą.

Ktoś chętny?

Pozdrawiam!
Gdy możesz zdo­być wszys­tko cze­go prag­niesz, wy­powiadając kil­ka słów, cel nie ma znacze­nia, liczy się tyl­ko podróż.
Christopher Paolini
Sufferance1
Random
 
Posty: 3
Rejestracja: 08 lipca 2015, 18:12
Lokalizacja: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Przywitaj się! :)

cron