• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Online jest 1 użytkownik :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Przywitaj się!

autor: Bootka87 » 25 grudnia 2017, 21:14

Witajcie,
Mam na imię Beata. Dotychczas lubiłam podróże, ale tylko takie wygodne, zorganizowane przez biuro podróży od początku do końca. Jakoś nie czułam potrzeby (a może nie czułam się na siłach) by próbować na własną rękę.
Półtora roku temu pierwszy raz razem z dwoma koleżankami stwierdziłyśmy, że nie damy zarobić biuru podróży i próbujemy same wszystko ogarnąć i polecieć do Japonii. I tak w cenie 2 tygodniowej wycieczki jakie oferowała nam firma miałyśmy 3 tygodnie razem z wyżywieniem i pamiątkami. Ta wyprawa tam mi się spodobała, że planuje w 2019 r wrócić do Japonii na nowo (jak tylko uskładam kasę) a w między czasie marzy mi się wyskoczyć gdzieś na weekend czy kilka dni korzystając z tanich lotów czy ofert last minute.
Mam taką pracę, że jestem w stanie spakować się z dnia na dzień i wyruszyć w nieznane :)
Mam nadzieję, że na tym forum znajdę pomysły na interesujące podróże lub osoby z którymi będę mogła się zabrać na jakąś wyprawę.
Beata
Bootka87
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 grudnia 2017, 21:07

autor: Halny » 12 maja 2018, 13:54

Cześć wszystkim, dzięki za przyjęcie do forum. Podróżowanie jest dla mnie, przygodą, odkrywaniem nowego, poszerzaniem horyzontów, a przede wszystkim sposobem na poznawanie innych kultur i sposobów myślenia poprzez ludzi. Zdecydowałem się spróbować tej formy podróżowania, ponieważ wydaje mi się być kwintesencją powyższych. Do forum zarejestrowałem się, żeby wymieniać się z Wami doświadczeniami z podróży. Chętnie podzielę się swoją wiedzą, ale najpierw sam ją muszę zdobyć, więc na początku będę zadawał pytania.
Halny
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2018, 13:39

autor: OJCIECTOMASZ » 18 lipca 2018, 10:11

Szczęść Boże!
Nazywam się o. Tomasz Mikołajczyk CSsR,
człowiek od 1989r.
autostopowicz od 2008r.
zakonnik od 2010r.
ksiądz od 2016r.

Stopuje głownie w kraju, samotnie, ale wciąż czekam na wystarczająco pobożnego kompana, który nie boi się codziennie uczestniczyć we Mszy św. Moim marzeniem jest odwiedzić Moskwę, Florencję i Barcelonę (to ostatnie spełniam już w tym roku)

Jeśli chcesz coś o mnie się dowiedzieć więcej to po prostu napisz do mnie mailia:
tm.cssr@gmail.com

Do zobaczenia na szlaku!
OJCIECTOMASZ
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 lipca 2018, 10:03
Lokalizacja: Gliwice

autor: Pikaczu » 02 stycznia 2019, 10:25

Witam wszystkich w Nowym Roku!
Jestem Julka aka Pikaczu. Miłośniczka życia samego w sobie i kebabów.
Po cudownym X Magicznym Sylwestrze Autostopowym w Burzeninie postanowiłam dołączyć do tego zacnego grona.
Następny cel: narty w Krynicy-Zdroju, Majorka w marcu.
Peace!
Awatar użytkownika
Pikaczu
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 stycznia 2019, 10:18
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia

Wróć do Przywitaj się! :)

cron