• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online
  • Użytkownicy online: 3 :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 3 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
  • Najwięcej użytkowników (921) było online 18 lutego 2017, 10:31
  • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Pankowisko 2017 (poszukiwania towarzysza boju)

autor: pelvisilium » 10 sierpnia 2017, 19:48

Pankowisko zaczyna się w ten weekend (12-13 sierpnia) a więc jest to dość spontaniczny wyjazd. Ruszam z Podlasia (konkretne miejsce do ustalenia) nigdy nie podróżowałam sama na stopa więc postanowiłam, że to nie będzie ten pierwszy raz i poszukam kompana (kompanka również mile widziana). Podróżowałam już autostopem i nie jestem psychopatą (więc największe obawy nie mają podstaw bytu)
A teraz trochę konkretów. Pankowisko to impreza w Pankach (okolice Częstochowy), wstęp wolny, będzie The Analogs!, pole namiotowe i dużo fajnych ludzi!
Wyjazd planuję w sobotę rano z dowolnego miejsca na Podlasiu, powrót niedziela-poniedziałek. Warto również zahaczyć o Przystanek Żory, który odbywa się w tym samym czasie w niewielkiej odległości od Pank.
Nie wiem czy opis jest zachęcający ale myślę, że warto zaryzykować!
Czekam na spontanicznych ludzi do jutra! Pisz na agnieszka.szczesna@vip.onet.pl
https://www.instagram.com/pelvisilium/ bądź 516 176 469 (nie dzwoń tylko napisz sms'a, oddzwonię)
pelvisilium
Random
 
Posty: 1
Rejestracja: 10 sierpnia 2017, 19:30

Wróć do Przywitaj się! :)

cron