• Nowe posty
  • Posty bez odpowiedzi
  • Kto jest online

Samoobrona

Moderator: majkel

autor: sahmet » 13 grudnia 2017, 22:51

Barbie pisze:ja mam 2 gazy z mace breloczki znaczy jeden ja mam a drugi mój chłopak i nic się nie otwiera i nie wydziela więc bezpieczne na 100 % jeżeli chodzi o szczelność a czy się sporawdzają to jeszcze nie iwem bo nie używałam :lol: :lol:

O, dobrze wiedzieć :D bałabym się miec przy sobie taki gaz który moze okazać się nieszczelny, ale trochę zmienię temat, bo ostatnio znalazłam latarki z paralizatorem i powiem szczerze ze zaintrygowało mnie to. Ktoś z Was o tym słyszał ??

Barbie pisze:oczywiście że możesz spokojnie zamówić sobie do sklepu, wydaje mi się że odbiór osobisty jest za darmo ale wtedy paczka czeka na Ciebie przez 3 dni

Ok, dzięki za info :D moze kiedyś skorzystam. ale póki co to szukam prezentów na święta dla brata i taty, macie może jakieś pomysły?

Barbie pisze:gdyby był z merino to byłby dużo droższy, ale warto poczekać na może jakieś przecen to wtedy można osobno zrobić taki zestaw z buffem merino

Fakt, dobry pomysł , może kiedyś takie upoluję :D a swoją drogą to wiecie może czy można normalnie w pralce prać merino? czy to potrzebuje jakiejs specjalnej pielegnacji ?
Awatar użytkownika
sahmet
Widywany/a na wylotówkach

autor: zdobywca » 17 grudnia 2017, 17:31

sahmet pisze:
Barbie pisze:ja mam 2 gazy z mace breloczki znaczy jeden ja mam a drugi mój chłopak i nic się nie otwiera i nie wydziela więc bezpieczne na 100 % jeżeli chodzi o szczelność a czy się sporawdzają to jeszcze nie iwem bo nie używałam :lol: :lol:

O, dobrze wiedzieć :D bałabym się miec przy sobie taki gaz który moze okazać się nieszczelny, ale trochę zmienię temat, bo ostatnio znalazłam latarki z paralizatorem i powiem szczerze ze zaintrygowało mnie to. Ktoś z Was o tym słyszał ??

nie lubię rzeczy 2w1. Nie ufam im po prostu. A jeśli chodzi o temat paralizatora to to musi być niezawodny sprzęt. Może są dobre ale ja osobiście takiego nie mam i nigdy raczej sobie nie kupię.W ogóle wolę gazy od paralizatorów

sahmet pisze:
Barbie pisze:oczywiście że możesz spokojnie zamówić sobie do sklepu, wydaje mi się że odbiór osobisty jest za darmo ale wtedy paczka czeka na Ciebie przez 3 dni

Ok, dzięki za info :D moze kiedyś skorzystam. ale póki co to szukam prezentów na święta dla brata i taty, macie może jakieś pomysły?

https://www.militaria.pl/leatherman/mul ... _p6493.xml to dla taty a dla mamy może jakiś nóż kuchenny?

sahmet pisze:
Barbie pisze:gdyby był z merino to byłby dużo droższy, ale warto poczekać na może jakieś przecen to wtedy można osobno zrobić taki zestaw z buffem merino

Fakt, dobry pomysł , może kiedyś takie upoluję :D a swoją drogą to wiecie może czy można normalnie w pralce prać merino? czy to potrzebuje jakiejs specjalnej pielegnacji ?

możesz normalnie prać ale patrz na zalecenia na metce
zdobywca
Stały bywalec

autor: Havok » 27 grudnia 2017, 19:37

zdobywca pisze:nie lubię rzeczy 2w1. Nie ufam im po prostu. A jeśli chodzi o temat paralizatora to to musi być niezawodny sprzęt. Może są dobre ale ja osobiście takiego nie mam i nigdy raczej sobie nie kupię.W ogóle wolę gazy od paralizatorów

Gazy pewnie Mace? Nie sadzisz ze paralizator lepiej spisze sie w bliskim kontakcie z napastnikiem?

sahmet pisze:Ok, dzięki za info :D moze kiedyś skorzystam. ale póki co to szukam prezentów na święta dla brata i taty, macie może jakieś pomysły?

I co kupiłaś koniec końców?

sahmet pisze:Fakt, dobry pomysł , może kiedyś takie upoluję :D a swoją drogą to wiecie może czy można normalnie w pralce prać merino? czy to potrzebuje jakiejs specjalnej pielegnacji ?

Pierzesz normanie i sie nie przejmujesz. Jakie ciuchy merino masz?
Awatar użytkownika
Havok
Weteran Przydrożnej Kontemplacji

autor: sahmet » 07 stycznia 2018, 21:38

Havok pisze:Gazy pewnie Mace? Nie sadzisz ze paralizator lepiej spisze sie w bliskim kontakcie z napastnikiem?

Mój brat używa gazów policyjnych, o Mace pierwsze słyszę. To jakiś topowy producent w tej kategorii ?

Havok pisze:I co kupiłaś koniec końców?

Finalnie kupiłam tacie lethermana a dla brata kalendarz surviwalowy :)

Havok pisze:Pierzesz normanie i sie nie przejmujesz. Jakie ciuchy merino masz?

A oki, to super że nie trzeba się jakoś specjanie z tym obchodzić. A co do posiadania to poluję na czapkę z merino, a mój facet ma buffa stąd było pytanie jak to prać,bo sierotka ubrudziła i nie wiedziała co z tym zrobić . Eh faceci..
Awatar użytkownika
sahmet
Widywany/a na wylotówkach

autor: zdobywca » 28 marca 2018, 19:38

sahmet pisze:
Havok pisze:Gazy pewnie Mace? Nie sadzisz ze paralizator lepiej spisze sie w bliskim kontakcie z napastnikiem?

Mój brat używa gazów policyjnych, o Mace pierwsze słyszę. To jakiś topowy producent w tej kategorii ?

tak, amerykańskie służby ich używają

sahmet pisze:
Havok pisze:I co kupiłaś koniec końców?

Finalnie kupiłam tacie lethermana a dla brata kalendarz surviwalowy :)

kalendarz survivalowy? Co w nim jest?

sahmet pisze:
Havok pisze:Pierzesz normanie i sie nie przejmujesz. Jakie ciuchy merino masz?

A oki, to super że nie trzeba się jakoś specjanie z tym obchodzić. A co do posiadania to poluję na czapkę z merino, a mój facet ma buffa stąd było pytanie jak to prać,bo sierotka ubrudziła i nie wiedziała co z tym zrobić . Eh faceci..

patrz po prostu na wskazania na metce
zdobywca
Stały bywalec

Poprzednia

Wróć do Jak zacząć? Porady.