Politechnika Śląska organizuje wyścig do Bośnii i Hercegowiny, a dokładnie miejscowość Jajce (:D). Szukam kompanki fajnie jak by była studentką ~20 roku życia z autostopowym doświadczeniem. Jeżeli ktoś chce więcej info
Kontakt: ajmp1991@gmail.com, GG 7805370 albo fb Statystyki: autor: nasovsky — 28 lutego 2015, 18:27
]]>